סדנאות לקייטנות

מתוקאיה מזמנת לכם אפשרות להצטרף למסע פלאי לעולם הפיסול תוך כדי חוויה של למידה. אנו מציעים סדנא יצירתית וססגונית בקייטנות המתקיימות בכל הארץ .הפיסול הינה דרך נהדרת להתבטא וכל יוצר חווה הצלחה

בסדנא משלבים הנאה עם ערכים חינוכים של פיסול. הסדנא בעלת תוכן אמיתי המפתחת את החשיבה היצירתית והדמיון. בסדנא נחשפים המשתתפים לגירויים רבים, מפעילות את החושים ויוצרים באפן מקורי.הסדנאות מתאימות החל מגילאי גן חובה ועד נוער. שעות פעילות מגוונות, בהתאם לתוכנית הקייטנה. מתוקאיה הינו עסק מוסדר , תעודת ביטוח וכשרות (מהדרין) ובעלת וותק וניסיון עשיר בהפעלה בקייטנות והדרכת ילדים ונוער בכל רחבי הארץ. ההתארגנות לסדנא פשוטה ומצריכה שולחנות וכסאות בלבד. אנו מגיעים עם כל שאר הציוד.

 


סדנת יצירה עם מתוקאיה זוהי חוויה יצירתית, ססגונית, מרהיבה ומלהיבה:
הסדנא מתאימה בדיוק לקייטנה שלכם. הסדנא מועברת בשלבים ובהדרכה, בגישה נעימה ומקצועית. בסיום הפעילות יוצא כל משתתף עם יצירתו.

בסדנאות משלבים הנאה עם ערכים של פיסול, יצירה, אומנות:
הסדנא מרתקת וייחודית, מזמנת היכרות עם עולם מופלא. פיתוח מיומנות יצירה. גיבוש וליכוד חברתי. הבצק סוכר הינו חומר גלם מיוחד, כחומר ביד היוצר,יצרתי, ססגוני, נעים למגע, שלא הכרתם. זוהי הזדמנות להפוך דמיון למציאות.

הסדנאות שלנו מיוחדות ויזכירו לכל משתתף את היצירה הטמונה בתוכו:
אפשרות לגיבוש וביטוי רעיונות. חווית תוכן איכותית, עם ערך מוסף. בסדנאות מפעילים המשתתפים את כל החושים, ממששים, לשים, מריחים, ובעיקר יוצרים פיסולים מופלאים מעשה ידיהם להתפאר. הפיסול והיצירה הינן דרכים נהדרות להתבטא וכל יוצר מצליח.

 

 מתאים לילדים נוער ומבוגרים.  
לקייטנות 2017 נשמח לשוחח עמכם בטלפון
או באמצעות הטופס בהמשך הדף 

 052-819-7190

רוצים להזמין את הסדנא הזאת? יש לכם שאלות?

מלאו את הטופס וצוות מתוקאיה יחזור אליכם בהקדם