אטרקציות לילדים בצפון, יצירה לילדים, יצירות ילדים, הפעלה בקייטנה, הפעלה ליום הולדת

 

טל’: 052-8197190

חפשו אותנו ב-

את סדנאות מתוקאיה ניתן להזמין לרחבי הארץ 0528197190.

מרכז הסדנאות בבית זרע לא פעיל יותר.

סדנאות יצירה בכל הארץ

סדנאות מתוקאיה מתאימות לכל גיל זהו עיסוק יצירתי, מרתק ומהנה מאד. שפע הסדנאות המוצעות לקהל הרחב , נתן ללא כל ספק
דחיפה משמעותית לפופולאריות הרבה של תחביב תחום זה, שאחד מביטוייו הוא בקיומן של סדנאות לקבוצות בכל הארץ. מדובר בנישה ייחודית, כחומר ביד היוצר…

 

מתוקאיה יודעת להתאים את אופי הפעילות בסדנת הפיסול בבצק סוכר לאופי האירוע ולגיל המשתתפים. ומגיעה לכל מקום בארץ בו מתקיימת הפעילות או הארוע החגיגי. כל משתתף מקבל את ההדרכה הנדרשת ואת הציוד ועובד בקצב שלו . הסדנא מועברת, בגישה חיובית ותומכת יצירה.

כל החומרים כשרים למהדרין

 

הפעלה באירועים בכל הארץ:

ניתן להתאים את פעילות הסדנה לכל קהלי יעד : ילדים, נוער, מבוגרים, אוכלוסיות מיוחדות ועוד.

בסדנאות יצירתיות אלו מדריכה מתוקאיה, המפעילה את המשתתפים בפעילות יצירתית ומגוונת אשר מלמדות אותם בכיף ובהנאה, ללא צורך בידע או ניסיון מקדים, כיצד לפסל, וליצור בבצק סוכר.

 

סדנאות בקייטנות בכל הארץ:

מגוון סדנאות מתוקאיה לקייטנות, שמגיעות לכל מקום בארץ, ובמסגרת סדנאות אלה יכולים הילדים לתת חופש לדמיון שלהם ולפסל את הדמויות האהובות עליהם מהסיפורים, מהסרטים ומהמשחקים המועדפים עליהם, תוך שילוב של צבעים ועבודת יד שנותן להם גם חוויה ייחודית וגם הנאה רבה

 

טכניקות עבודה ויצירתיות:  

במהלך הסדנא מתנסים בטכניקות עבודה נכונות,  יצירת דמות נאיבית ועיטורים מרהיבים, שלל עיצובים ופיסולים בהתאם לאופי הקבוצה ומאפייניה. הסדנא מאפשרת חשיפה לחומר ייחודי , נעים , מפתיע ויצירתי שמרבית המשתתפים לא היו נחשפים אליו ביום יום.

 

 סדנאות בחגים בכל הארץ

סדנאות בחג לילדים יכולות להתקיים בביתכם, בבית הספר או בסטודיו. היכן שתבחרו, תיהנו בוודאות,מההזדמנות לתת דרור ליצירתיות שבכם. חגי ישראל הם תירוץ נפלא לפעילות קצת שונה שכולה אמנות ויצירה. זו חוויה כיפית המתאימה לחגים לכל המשפחה, ילדים ומבוגרים, וכולם יכולים ליצור בכל אחת ממגוון סדנאות בחג

 

הפעלה באירועים בכל הארץ:

סדנאות יצירה באירועים לקבוצות  הן פתרון אידיאלי לאירועים כגון : גיבוש מקום העבודה, ימי הולדת, חגיגות משפחתיות או אירועי חברה, יום האשה, קייטנות וכל ארוע אחר. ניתן לקיים סדנאות לקבוצות קטנות או סדנאות למספר רב של משתתפים כגון עובדי המשרד.

 

חוויה של כיף והנאה:  

גם מי שלא מתעניין בפיסול ויצירה באופן יום יומי ימצא את עצמו נהנה מן הפעילות, שמועברת באווירה משוחררת של כיף והנאה. כיד הדמיון, תחום הפיסול הוא מגוון, כך גם ניתן למצוא מגוון רחב של סדנאות בצק סוכר לקבוצות.

 

מה מקבלים בסדנא?

בסדנות עם מתוקאיה ילמדו את המשתתפים להכין דמויות , פיסולים וצורות מעניינות מבצק סוכר כגון : סדנא בנושא הכנרת, סדנא בהתאם ללוגו או ערכי החברה, סדנא של ינשופים, כבשים או כל בקשה שיש לקבוצה. את נושא ומשך הסדנא ניתן לתכנן בהתאם לאופי הקבוצה, הצרכים והיכולות. המשתתפים מתנסים בעבודה עם חומרים וטכניקות שאולי היו מוכרים להם אך ורק מן המדף בחנות. ובנוסף יוצאים עם מתנה יצירה מרשימה מעשי ידיהם.

 

סדנאות גיבוש לימי כיף בכל מקום בארץ

בשנים האחרונות הופכות סדנאות אלו לאטרקציה מרכזית בימי גיבוש, ימי כיף של חברות, יום האשה, בימי הולדת , ארועי חברה וחגיגות לילדים ולכל המשפחה. למתוקאיה ניסיון רב בהעברת סדנאות פיסול בבצק סוכר לקבוצות שונות והיא מגיעה לכל מקום בארץ בו תרצו לערוך את הפעילות גיבוש תוך כדי יצירת תוכן בעל משמעות אמיתית. בסדנאות אלו משלבים את החגיגה עם כישורי היצירה, והחוויה שעוברים המשתתפים היא בלתי נשכחת.

  

להזמנת סדנה צרו קשר עם מתוקאיה

נייד: 052-819-7190

 

משך הזמן של סדנאות פיסול בבצק סוכר לקבוצות יכול להשתנות בהתאם לרצון הקבוצה וסוג הסדנא הנבחר.מתוקאיה מגיעה עם כל הציוד ,בהתאם לצרכי הקבוצה.

כל חומרי היצירה כשרים למהדרין

 

הרשמו כאן

לקבלת מידע על הסדנאות הקרובות

אני מאשר/ת קבלת הודעות במייל ממתואיה

שם מלא:

דוא''ל: